Skip to main content
Energy Poverty Advisory Hub
Training and workshops

Webinarium informacyjne nt. Programu Wsparcia Technicznego EPAH

Walka z ubóstwem energetycznym jest dla wielu europejskich władz lokalnych priorytetem. Mimo umiejętności radzenia sobie z wieloma złożonymi problemami społecznymi, gospodarczymi i instytucjonalnymi, nadal stanowi ona wyzwanie, począwszy od identyfikacji wskaźników ubóstwa energetycznego, poprzez zaproponowanie i przygotowanie skutecznych działań, aż po ich wdrażanie. Dlatego też konieczne jest oparcie lokalnych strategii i działań na dokładnej, oddolnej analizie wrażliwych konsumentów, ich sytuacji i możliwości.

Aby w tym pomóc, centrum EPAH ogłasza nabór do Programu Wsparcia Technicznego przeznaczonego dla samorządów oraz współpracujących z nimi organizacji, które chcą przeciwdziałać zjawisku ubóstwa energetycznego.

W okresie od 1 do 31 marca 2023 r. wnioskodawcy będą mogli aplikować o pomoc techniczną (wsparcie eksperckie), dzięki której będą w stanie lepiej zaplanować działania na rzecz osób ubogich energetycznie lub zagrożonych ubóstwem energetycznym.

Zapraszamy do rejestracji i udziału w webinarium organizowanym przez PNEC, aby dowiedzieć się, o jaką pomoc można ubiegać się w ramach Programu Wsparcia Technicznego EPAH!

Całe webinarium odbędzie się w języku polskim.

  • energy policy | energy research
  • Tuesday 28 February 2023, 11:00 - 13:00 (CET)

Practical information

When
Tuesday 28 February 2023, 11:00 - 13:00 (CET)
Languages
Polish
Organisers
Polish Network Energie-Cités
Website
Webinar link